Mia is making a batch of chocolate chip cookies. The recipe requires 2 cups of flour. However, she only has 1 cup of flour at home. Mia decides to go to the store to buy more flour. She finds a sale where a bag of flour costs $3.50. After buying the flour, Mia also realizes that she needs to buy parchment paper, which costs $2.25 per roll. If Mia spends a total of $10.25, how many rolls of parchment paper did she buy?