wsanf
wsanf
03-03-2017
Mathematics
contestada
help with this question and show work
Respuesta :
DaiSil2019
DaiSil2019
03-03-2017
first get the 2 brushes add 6.70+6.70=17.60
add 4.80 as many times as u can which would be 3 and you will have 3 dollars left over
Answer Link
Аноним
Аноним
03-03-2017
Add $6.70 + $6.70 and add $4.80 as many times as you can
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 59+ )
Otras preguntas
Once you understand exactly how to perform each resistance training exercise, you should choose a weight that allows you to do how many repetitions.
What was the population of milan Italy in the 1400?
Taryn conducted a science experiment on saturation. She added sugar to a sugar-water solution at different intervals. The graph shows how much sugar was in the
Manny makes dinner using 1 box of pasta and 1 jar of sauce. if pasta is sold in packages of 6 boxes and sauce is sold is packages of 3 jars, what is the least n
What is the quark composition of a proton? (1) uud (3) csb (2) udd (4) uds
What was the name given to the trade system where finished manufactured goods were sent to Africa in exchange for slaves who were sent to the Americas and excha
Simplify.[2 × (10 + 5)] - 5 A. 12.5 B. 20 C. 25 D. 120 Compare. Use >, B. = C.
a hydrogen bond is completed by the transfers of its sole electron to another element true or false
You want to put $2,500 in a simple interest account. It has a 4% annual interest rate. How long will it take you to earn $200 in interest?
Which statement is not always true? (1) The product of two irrational numbers is irrational. (2) The product of two rational numbers is rational. (3) The sum of