Four ingredients costing $320 per kg $240 per kg $160 per kg and $85 kg are mixed so that air masses are in the ratio 4:1:3:2. calculate the average cost per kg of the mixture​

Respuesta :

Answer:

2160

Step-by-step explanation:

Answer:

2160

Step-by-step explanation:

Otras preguntas