bambanzebambanze
bambanzebambanze
01-03-2021
English
contestada
where do we get oil from
Respuesta :
wesley21caldwell
wesley21caldwell
01-03-2021
The ground, but Saudi Arabia also
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 45+ )
Otras preguntas
Isaiah put a kilogram on a balance pan. how many 100 gram weights does he need too balance the scale
A bakery offers a sale price of $3.50 for 4 muffins. What is the price per dozen
The "Unwritten Constitution" includes the practice of __________. judicial review vetoing laws passing laws issuing currency
Advance tickets for a school play went on sale. The price of each student ticket was $4 and everyone else paid $5. On the first day, no more than $80 in tickets
What evidence caused Thomson to change Dalton's solid sphere model into the plum pudding model?
What is the ratio for 11:25 in a fraction, decimal, and percent
Meryl spends a total if $68.82 for 2 pairs of sneakers with the same cost. the sales tax is $5.32. Meryl also uses a coupon for $3.00 off her purchase. how much
Mark the statement if it accurately describes a result of the invention of the printing press a. Books became less expensive to purchase. b. Books became avail
which food we get from sea and river
which of the following sentences has an error in capitalization? A. That day, across the great river, we got our first view of the Washington Monument. B. We c