Respuesta :
Answer:
$224.
Step-by-step explanation:
If the packages cost $4 each then 56 packages will cost 56 * 4 dollars.
56 * 4 = $224.
Answer:
$224.
Step-by-step explanation:
If the packages cost $4 each then 56 packages will cost 56 * 4 dollars.
56 * 4 = $224.