paul and amy each improved their yards by planting daylilies and shrubs they bought their supplies from the same store paul spent 45$ on 3 dayliles and 3 shurbs amy spent 75$ on 3 dayliles and 8 shrubs what is the cost of one daylile and the cost of one shrub